Letenky a ubytování

Skotsko - Socha HamletaDvě nejzásadnější věci, které potřebujete mít zajištěné ještě před vaší cestou do Velké Británie jsou samozřejmě letenka a rezervace ubytování. Ubytování ve Skotsku byste si měli vybírat pečlivě, podle oblasti, kde chcete svou dovolenou čí poznávací zájezd strávit. Skotsko není tak hustě osídleno jako především jižní část království jako je třeba Anglie. Nejideálnější variantou je mít už předem naplánováno, kam se chcete podívat a v závislosti na tom si vybrat ubytování poblíž.

Ubytování na venkově mívá většinou domáčtější atmosféru a ani ceny se nepohybují nijak závratně vysoko. Obvykle se jedná o menší hotely nebo dokonce ubytování v soukromí u některé z místních rodin. Ve městech jsou možnosti kde se ubytovat samozřejmě daleko pestřejší. K dispozici máte spoustu hotelů, hostelů či apartmánů a dalších typů ubytování, s různými úrovněmi, počtem hvězdiček či poskytovanými službami. Ubytování ve Skotsku pro jednoho seženete už od neuvěřitelných dvou set korun za osobu, což je málem splněný sen!

Stejně tak lákavá jako částka za ubytování je i cena za letenku do Skotska. Letecká doprava nabízí značné výhody i pohodlí pro cestujícího. Právě proto je oblíbenou a nejčastěji využívanou formou dopravy. Ze zmiňovaných výhod zmiňme určitě bezkonkurenční nízkou cenu, která v posledních letech stále strmě padá dolů. Je to hlavně zásluhou nízkonákladových leteckých společností, které dokázali minimalizovat veškeré náklady a snížili tak také cenu za letenky.

Konečnou cenu letenky do Skotka ovlivní především období, kdy chcete letět. Je samozřejmé, že v době nejvyššího turistického ruchu se ceny letenek mírně zvýší. Celkovou cenu nakonec tvoří ještě letištní taxy a také zpáteční letenka.

Vyhledejte si letenku přes Královna.cz

Místo odletu:
Místo příletu:
Datum odletu: (DD.MM.RRRR)
Datum návratu: (DD.MM.RRRR)
© Copyright 2024 | Skotsko (Velká Británie) | www.eskotsko.cz
Provozuje: TravelBees.cz